Home

Vintage microscoop

52 aanbiedingen in januari - Koop en verkoop vintage microscoop eenvoudig op Marktplaats Lokale aanbiedingen - Ga ervoor Vintage microscoop ussr lomo mbc-10 en ay-12 en toebehoren in houten kistjes graag bieden in de advertentie bvd verzendkosten a 13. Zo goed als nieuw Ophalen of Verzenden. Gereserveerd 16 jan. '21. Delft 16 jan. '21. Kobo Trading. Gecontroleerde Verkopers zijn door een externe, onafhankelijke partij gecontroleerd Vintage microscoop. 158 158 x gezien 11 11 x bewaard sinds 27 nov. '20, 13:52. Bewaar. Bekijk de video Grote foto's € 75,00. Levering Ophalen of Verzenden. Vintage microscoop € 75,00. 158 158 x gezien 11 11 x bewaard sinds 27 nov. '20, 13:52. Bewaar. Deel deze advertentie. Vintage microscoop ussr lomo mbc-10 en ay-12 en toebehoren in houten kistjes graag bieden in de advertentie bvd verzendkosten a 13,50 voor de kope

Deze vintage Microscoop is een geweldig gesprek stuk! Deze grote, zware Microscoop is niet voor kinderspel. Gemarkeerde Spencer Buffalo 218619, met mechanische toneel, een extra objectief en elektrische licht. Wordt geleverd in mooie hout opslag doos met handvat. Prachtig decor stuk voor d Een vintage Microscoop met een houten opbergdoos oude Microscoop Kinder speelgoed oude speelgoed retro Boho rekwisieten Film Props oude Microscoop Route46Vintage. Van shop Route46Vintage. 5 van 5 sterren (340) 340 recensies € 41,04. vintage japanse mini microscoop in doos. Tweedehands. EUR 30,00. Nu kopen +EUR 6,95 verzendkosten. Zeiss Jena 40x apochromaat na 0.95. EUR 75,00. Resterende tijd Nog 2d 3u. 0 biedingen. EUR 100,00. Nu kopen +EUR 11,00 verzendkosten. Leitz Oel 100 : 1 170 / 0,17 A 1,30 objective. Tweedehands. EUR 50,00 Vintage microscoop (leuk voor kinderen om te leren) Vintage microscoop inclusief verlichting via spiegel of ingebouwd lampje inclusief doos met dekplaatjes en afdekglaasjes drie verg. Gebruikt Ophalen of Verzenden. € 10,00 Eergisteren. Tilburg Eergisteren. larjo Tilburg. Carl Zeiss spleetlamp Microscoop met 3 objectieven: 1x,2x,4xonder en boven verlichting (tungsten) op netstroomhoek van de kop:. Particulier • Zo goed als nieuw. € 200,-Giessenburg (ZH) National Geographic Microscoop. Nieuwe microscoop van national geographic met bresser oculair. (40x - 640x zoom) het frame v...

Vind vintage microscoop op Marktplaats - januari 202

Download deze Gratis Vector over Vintage microscoop illustratie en ontdek meer dan 11 Miljoen Professionele Grafische Middelen op Freepi De Antique Warehouse biedt u een breed assortiment aan van divers Engels antiek, zoals de antieke Globe Wernicke boekenkast, antiek bureau,antieke boekenmolen, antieke schrijftafel, antieke tafel etc. Dit alles met duidelijke foto's, maten en prijzen Vintage microscoop? Baker Londen Materiaal Staal Geschatte periode Eind 19e eeuw Land van herkomst Engeland Staat Redelijke staat - zwaar gebruikt en mogelijk ontbreken er kleine onderdelen Inloggen Registreren. Bied wekelijks op meer dan 65.000 bijzondere objecten, geselecteerd door {experts_count} expert 18-apr-2019 - Bekijk het bord microscoop van Marijke van Gulick op Pinterest. Bekijk meer ideeën over microscopische fotografie, elektronenmicroscoop, sneeuwvlokje

Zeiss microscoop in goede staat door de jaren heen gezien zeer mooi object voor verzamelaar tel 0475 611566. Gebruikt Ophalen of Verzenden. € 200,00 4 feb. '21. Liège 4 feb. '21. Bart Liège. Van gogh olieverf kist. Ik verkoop dit wegens niet gebruiken, is volledig nieuw nog nooit gebruikt Microscoop oorbellen - microscoop leverback oorbellen - vintage microscoop oorbellen - microscoop sieraden - biologie oorbellen - cadeau voor bioloog - leverback oorbellen Dit paar Leverback Oorbellen zijn 12 mm in diameter. Ze zijn gemaakt met een foto Art Print verzegeld onder glas om het beel Download deze Premium Foto over Vintage microscoop voor horloge reparatie en ontdek meer dan 7 Miljoen Professionele Stockfoto's op Freepi Vintage svg Microscoop retro oud lab laboratorium instrument simple. Verwante zoekopdrachten. gratis GLB vintage badge vector gratis frame vector vintage gratis kaders vector vintage. Soortgelijke vrije vectoren. Gesponsord vectoren - 10% korting op alle Shutterstock-abonnementen met couponcode DOMAINVECTO

Vind vintage microscoop in Optische apparatuur

  1. 18 aanbiedingen in januari - Koop en verkoop vintage microscoop eenvoudig op 2dehands Lokale aanbiedingen - Voor iedereen een voordeel
  2. Een microscoop (Oudgrieks, mikros en skopein (μικρός, klein en σκοπεῖν, nauwkeurig bekijken, onderzoeken)) is een instrument voor het bestuderen van objecten, die te klein zijn om goed met het blote oog te kunnen worden gezien.. Microscopische technieken worden onder andere gebruikt voor medisch, biologisch en forensisch onderzoek en bij onderzoek van materialen
  3. Microscoop Selector In een paar stappen de juiste microscoop! Dit hulpmiddel zal u helpen om de juiste microscoop te kiezen en dit in slechts enkele stappen Kies eerst uw toepassingsgebied en verfijn vervolgens uw keuze. De microscoop selector zal u de modellen tonen die aan uw criteria voldoe
  4. Vintage microscoop Stel een vraag over deze veiling Delen op Facebook Delen op Twitter. Vintage microscoop Afgelopen op 11-06-2020 om 21:15 Winnend bod: € 18,78. Omschrijving (Afhaalpunt Kringwinkel Aarschot) Vintage microscoop met accessoires in de originele doos. Historie
VERKOCHT Lunax microscoop | D'rommels Goed

The Olympus OM system was in production for such a long time (1972-2003) that it was used with 4 generations of Olympus compound microscopes: EH/FH, BH, BH-2 and BX.It is not easy to obtain information about discontinued Olympus microscopes, so I have collected all of the brochures, catalogues, instruction manuals and repair manuals that I can find, including ones for the compound and stereo. ERMA BREUKHOVEN MICROSCOOP VINTAGE Microscopen, NO.232063 - Goed (gebruikt en in werkende staat met zichtbare gebruikssporen) uit inboedel deze erma breukhoven microscoop no.232063 in zeer goede staat bijna geen beschadigingen ik heb van alle onderdelen fotos gemaak

Vintage C.O.C. Studie Microscoop. Veilingmeester Joost Franken Aanbieder: Henri In een uitgebreide accessoires kist; 2 Verwisselbare oculairs; Revolver kop met 4 objectieven; Totaal 8 verstelbare vergrotingen: 50-100-120-200-240-400-450- en 900X; 2. Vintage kleine microscoop jaren 60 Optico. Microscoop met unieke uitstraling uit jaren 60 van optico, made in france, met label van winkel maillard, rue faidherbe, lille. H Vintage svg Microscoop retro oud lab laboratorium instrument simple. Verwante zoekopdrachten. gratis GLB vintage badge vector gratis frame vector vintage gratis kaders vector vintage. Soortgelijke vrije vectoren. Gesponsord vectoren - 10% korting op alle Shutterstock-abonnementen met couponcode DOMAINVECTO

Vintage microscoop - Optische apparatuur Microscopen

  1. Download deze Closeup Van Oude Vintage Van Microscoop Met Metalen Lens En Wetenschap Apparatuur Aan Laboratorium Onderzoek Bureau foto nu. En zoek meer in iStock's bibliotheek van royalty-free stockbeelden met Analyseren foto's die beschikbaar zijn voor snel en eenvoudig downloaden
  2. Download deze Abstracte Vintage Laboratorium Microscoop 3drendering foto nu. En zoek meer in iStock's bibliotheek van royalty-free stockbeelden met Analyseren foto's die beschikbaar zijn voor snel en eenvoudig downloaden
  3. Vintage Bausch & Lomb 255047 Stereo Binocular Microscope. $85.00. $15.05 shipping. Bausch Lomb Stereo Zoom 4 Microscope Head with 10X Eyepieces Focus Mount Bracket. 5 out of 5 stars (10) 10 product ratings - Bausch Lomb Stereo Zoom 4 Microscope Head with 10X Eyepieces Focus Mount Bracket
  4. Start met bieden of verkopen op de Verrekijker-, telescoop- en microscoopveiling bij Catawiki. Op de veiling van deze week: Unknown Antique eye-wear: Set of 3 eye-glasses, #5

Olympus microscope documentation. The Olympus OM system was in production for such a long time (1972-2003) that it was used with 4 generations of Olympus compound microscopes: EH/FH, BH, BH-2 and BX. It is not easy to obtain information about discontinued Olympus microscopes, so I have collected all of the brochures, catalogues, instruction manuals. -Afmeting microscoop Hoog 30 x breed 14 x Diep 20 cm -Oculairen: 1 x 5 1 x 10 -Objectieven: Wetzla 3.5 / 0.10 Olympus 10 -1.25 - 249620 Olympus F 40 -0.65-0.17 244441 Olympus H 100 -1.25 945431 -Tokyo/Japan. -Jaren 50 -In orginele houten kist. Afmeting: H 23 x B 20 x D 36 cm Met 3 uitneembare laatjes. Sleutel van de kist niet aanwezig. Kist is echt gebruikt, krassen e.d. -Gewicht 8.5 -Item. Vind antieke microscoop op Marktplaats - april 2020 www.marktplaats.nl. Antieke microscoop werkende en in zeer goede staat verkerende antieke microscoop j.c. Th marius ( utrecht ) microscoop is werke. Ophalen of Verzenden. Bieden 5 apr. '20. Reuver 5 apr. '20. verzamel & antiek Reuver

Vintage microscoop USSR Lomo MBC-10 en AY-12 - Optische

Vintage speelgoedmicroscoop in houten doos; met allerlei onderdelen; 44 x 30 x 9.5 cm . Opmerkingen Dit product is te bezichtigen in De Kringwinkel. werking niet getest; witte aanslag in het batterijencompartiment van de microscoop; Verzenden of afhalen? Je kan dit item afhalen of laten verzenden Download een rechtenvrije Vintage Microscoop vectorillustratie. Kras bestuur stijl imitatie. Hand getekende afbeelding. stockvector 157092972 van Depositphotos' verzameling van miljoenen eersteklas stockfoto's, vectorafbeeldingen en illustraties in hoge resolutie Vintage C.O.C. studie-microscoop In een uitgebreide accessoires-kist Twee verwisselbare oculairs Een revolverkop met 4 objectieven Totaal 8 instelbare vergrotingen: 50-100-120-200-240-400-450 en 900X Twee lichtbronnen: een spiegel of een lampje op batterijen In de koffer accessoires zoals: onder- en boven-preparaatglaasjes, talrijke flacons met conserverings-, preparaat- en kleurstoffen. Download deze Premium Foto over Een deel van vintage microscoop voor horloge reparatie en ontdek meer dan 7 Miljoen Professionele Stockfoto's op Freepi Vintage EMCEA metal field - school microscoop / microscope | Verzamelingen, Geneeskundige instrumenten, Microscopen, laboratorium | eBay

Vintage 1941 Spencer Buffalo Microscoop met opslag Box Ets

The Nikon Museum of Microscopy features many of the older microscopes and accessories introduced from the 1960s to the end of the twentieth century Showroom Tilt vintage design Aalsterweg 145 in LOADS040 5644 RA Eindhoven Nederland Bel ons: 06-24617266 / 06-18961664 E-mail ons: info@tiltvintagedesign.co Maruzen - Microscoop (1) - Staal Japan Leuk decoratief item deze vintage microscoop van Maruzen. Werking niet bekend. Kavelgegevens Aantal items 1 Object Microscoop Materiaal Staal Fabrikant / Merk Maruzen Land van herkomst Japan Staat Redelijke staat - zwaar gebruikt en mogelijk ontbreken er kleine onderdele G1200 Digitale Microscoop 7''large Kleur Screen Grote Basis Lcd scherm 12MP 1 1200X Continue Versterking Vergrootglas Met Standaard,Koop van verkopers in China en van rond de hele wereld. Profiteer van gratis verzending, aanbiedingen beperkt in tijd, makkelijk retourneren en bescherming van de koper! Geniet van Free verzending wereldwijd! Beperkte tijd te koop Gemakkelijk rendemen

WallBuddy Science Posters Wetenschappelijke Poster Laboratorium Decor Science Lab Poster Vintage Microscoop Test Tubes Bunsen Burner Science Prints WB380-WB383: Amazon.n Download nu deze Aquarel Vintage Wetenschap Apparatuur Van Globe Microscoop Boeken Hand Getrokken Illustratie De Reeks Van De School vectorillustratie. En zoek meer in iStock's bibliotheek van royalty-free vectorkunst met Analyseren graphics die beschikbaar zijn voor snel en eenvoudig downloaden Vintage Sovjet microscoop (ussr) uit 1973 . € 95,00 . GRATIS verzending . In winkelwagen. Leuk voor alle thuis studies! Helemaal compleet en intact! Uitmuntende staat, vintage Russiche biomicroscoop inclusief alle accessoires. In mooie houtenopberg box. Delen Tweet Share Dele

Vintage microscoop van het Japanse merk Olympus. Type KC 252918 met bijgevoegde lenzen 7x en P.10x. De sleutel van de kist is aanwezig, maar het slotmechanisme lijkt defect. Inclusief blauwfilter, 4 monsterpotjes en 2 soorten objectglaasjes. Goede staat, ondanks lichte gebruikssporen. zie foto's . Afmetingen kist: 27x41x24cm. Gewicht: +/-7k Shop De vintage Oude Antiek Microscoop van het Foto Afdruk gecreëerd door silvervintage. Personaliseer het met foto's & tekst of bestel het zoals het is Vintage microscopen en accessoires veiling - Catawiki www.catawiki.nl. Start met bieden of verkopen op de Vintage microscopen en accessoires veiling bij Catawiki. Op de veiling van deze week: Microscoop E. Leitz Wetzlar. Gebruikte Microscopen en accesoires - tweedehands en nieuw www.labmakelaar.co Apotheek Microscoop Wetenschap Poster Vintage Octrooi Chemie Wall Art Decor Wetenschap Leraar Gift Art Canvas Schilderij Foto 42x60cm Geen Frame: Amazon.n

De microscoop is een van de meest gebruikte attributen bij onderzoek. Dit hippe wandkleed past bij elk interieur! Er zijn veel verschillende wandkleden beschikbaar, zoals vintage wandkleden, natuur wandkleden, wandkleed babykamer en een wandkleed kinderkamer. Over 1001Tapestrie Antiek messing, microscoop - Download dit royalty-vrije Stockfoto een paar seconden. U hoeft daarvoor niet lid te worden De microscoop is verder in goede staat, de foto's maken onderdeel van de beschrijving. Vintage microscopen en accessoires veiling - Catawiki www.catawiki.nl. Start met bieden of verkopen op de Vintage microscopen en accessoires veiling bij Catawiki. Op de veiling van deze week: Microscoop E. Leitz Wetzlar. ClearChart® Digital Acuity - Reicher Online winkelen en goedkoop Geneeskundige instrumenten op eBay kopen

Vintage Olympus microscoop in houten kist - uwkringding

Microscope Ets

2020's populaire 1 trends in Gereedschap, Sieraden & accessoires, Mobiele telefoons & telecommunicatie, Kantoor & schoolbenodigdheden met Antieke Microscoop en 1. Ontdek meer dan 428 van onze beste 1 op AliExpress.com, inclusief de bestverkopende 1 merken. Koop 25 van onze populairste 1 artikelen met de beste prijs-kwaliteitsverhouding Vintage microscoop van het Japanse merk Olympus. KC 252918 met Type bijgevoegde lenzen 7x en P.10x. De sleutel van de kist is aanwezig, maar het slotmechanisme lijkt defect. Inclusief blauwfilter, 4 monsterpotjes en 2 soorten objectglaasjes. Goede staat, ondanks lichte gebruikssporen. zie foto's . Afmetingen kist: Breedte 27 cm Hoogte 41 cm. Microscoop T-shirts voor Mannen bij Spreadshirt Unieke designs 30 dagen recht van teruggave Nu Microscoop Mannen T-shirts online bestellen Grote keuze voor microscoop t-shirts gecreëerd door getalenteerde designers » Veel maten, kleuren & styles Bij Spreadshirt bestelle Retro vintage microscoop kind in lederen tasje. Heel leuke kleur. Niet getest. Alle onderdelen aanwezig

Microscoop Set 40x-1024x USB Bresser Junior - Donk-ToyShop

Afstandsbediening Sony Imx323 Sensor 1080P Hdmi Compatibel C Mount Digitale Video Industriële Microscoop Camera Voor Telefoon Pcb Reparatie,Koop van verkopers in China en van rond de hele wereld. Profiteer van gratis verzending, aanbiedingen beperkt in tijd, makkelijk retourneren en bescherming van de koper! Geniet van Free verzending wereldwijd! Beperkte tijd te koop Gemakkelijk rendemen Download deze Gratis Foto over Verrekijker, kompas en mes met microscoop op vintage kaart en ontdek meer dan 7 Miljoen Professionele Stockfoto's op Freepi

Loepenshop.com levert behalve aan particulieren ook aan bedrijven. Naast vele scholen, schoonheidssalons en schadeherstelbedrijven, worden onze loepen, leesliniaals, loeplampen en microscopen o.a. gebruikt bij Blader door ons aanbod van geweldige Microscopen T-shirts van Zazzle. Ga op zoek naar je nieuwe favoriete shirt tussen duizenden unieke designs Mode Auto Sleutelhanger Zilver Kleur Metalen Sleutelhangers Accessoire, Vintage microscoop: Amazon.nl Selecteer uw cookievoorkeuren We gebruiken cookies en vergelijkbare tools om uw winkelervaring te verbeteren, onze services aan te bieden, te begrijpen hoe klanten onze services gebruiken zodat we verbeteringen kunnen aanbrengen, en om advertenties weer te geven microscoop Baush & Lomb made in U.S. vintage De voortplanting van dieren (Gratis verzending) Microscopen - Torhout - Oktober 25, 2016 21.95 Euro Microscoop Bandana's bij Spreadshirt Unieke designs 30 dagen recht van teruggave Nu Microscoop Bandana's online bestellen

2020's nieuwe deals! Koop onze Microscope Pendant met de beste prijs-kwaliteitsverhouding op AliExpress. Bekijk meer Microscope Pendant artikelen in Sieraden & accessoires, Gereedschap! En mis deze beperkte aanbiedingen op Microscope Pendant niet Vintage Afbeeldingen - 1940s Man Wetenschapper Met behulp van Microscoop Het dragen van een witte Lab Coat En Tie Kijkend Op Camera Fine Art Print (27.94 x 35.56 cm): Amazon.n Microscoop met unieke uitstraling uit jaren 60 van optico, made in france, met label van winkel maillard, rue faidherbe, lille. Hoogte ca 20 cm VINTAGE Swift Microscope Series 100 MADE JAPAN Eye Pieces W10X - 15.5MM ANTIQUE. $199.00. Free shipping. or Best Offer. AO Spencer Microscope . $69.99. $24.99 shipping. or Best Offer. 14 watching. Leica ATC 2000 Binocular Microscope. I have been collecting antique brass microscopes for over 3 decades and there are still many models that I would like to add to my collection

microscoop eBa

Vintage microscoop in houten kistje Stel een vraag over deze veiling Delen op Facebook Delen op Twitter. Vintage microscoop in houten kistje Afgelopen op 06-10-2019 om 20:31 Winnend bod: € 27,58. Omschrijving. HOC microscoop, type 1002 - nr. 4355. Model ideaal voor een student Vintage microscoop-set Vier objectieven: 5x, 12x, 40x en 50x Drie occulairs: 8x, 15x en 20x Castor In een koffer met toebehoren Conditie: Goed, met gebruikssporen, verlichting niet getes In het historische centrum van Dordrecht vindt u The Old Town; In- en verkoop van antiek, boeken, curiosa, vinyl, vintage & retro; Home; Aanbod. Accessoires; Blikken. Foto over Vintage, antiquiteiten, draagbare microscoop in een houten doos, na gebruik voor medische doeleinden. Afbeelding bestaande uit adjust, binoculair, behandeld - 16354145

Optische apparatuur l Microscopen - Marktplaat

Een blik op onze nieuwe vintage vondsten uit Tsjechië! 10 tips om je tuin in zomerse, vintage sferen te brengen! De 10 allerleukste, originele en stoere cadeaus voor vaderdag! Haal de lente in huis! 6 vintage schoolplaten voor elk interieur; Haal de lente in huis met vintage vlinderlijsten! Oude schoolplaten bij Brocantiek de Linde laatste zoekopdrachten: euromex microscoop ariadne baby peuter jamet jametic spotting scope gero zilmeta lepeltjes varier peel allure brink kroonkurkapparaat sarreguemines servies janneke brinkman servies fruit flower ultra thin tree texture horizontal flip buddha to buddha lmc breezer bootstoelen ikea kvartal taylormade driver jm lab subboard vintage g plan latti

Microscopen - Fotografie - Tweedehands

Vintage speelgoed microscoop Merk; Y.K.S. In een kunststof koffertje Verlichting met een spiegeltje en een lampje Vergrotingen: 100x - 200x - 300x Afmetingen: ca. bxdxh= ca. 132x230x95 mm Conditie: goed, inhoud van de koffer is incomplee Vintage studenten microscope MBU -4 Lomp Zenith Made in CCCP ( USSR) in houten kist 34 x 20 x 16 cm Verkeert in zeer goede staat met minuscule gebruikssporen Hoogte microscope 31 cm Totaal gewicht 3 kg Geheel met toebehoren Ter info: Dit kavel is van een andere aanbiede Een koper met ijzeren microscoop van rond 1900. Conditie: gaaf. Hoogte ca. 20 cm, Diameter ca. 9 cm Object nummer: 3 2020's populaire 1 trends in Gereedschap, Sieraden & accessoires, Mobiele telefoons & telecommunicatie, Kantoor & schoolbenodigdheden met Antieke Microscoop en 1. Ontdek meer dan 428 van onze beste 1 op AliExpress.com, inclusief de bestverkopende 1 merken. Koop 25 van onze populairste 1 artikelen met de beste prijs-kwaliteitsverhouding

Vintage Microscope for sale eBa

Antieke microscoop (klein veld model) 19e eeuwca 14 cm hoog Javascript is uitgeschakeld. Zonder Javascript is het niet mogelijk bestellingen te plaatsen in deze webwinkel en zijn een aantal functionaliteiten niet beschikbaar Microscoop poster uit Berlijn € 49.00. Instock . Vintage poster uit Berlijn Bildentstehung im Microskop Volk und. Vind stockafbeeldingen in HD voor microscoop en miljoenen andere rechtenvrije stockfoto's, illustraties en vectoren in de Shutterstock-collectie. Elke dag worden duizenden nieuwe afbeeldingen van hoge kwaliteit toegevoegd

Vintage Micro Science Microscope Set (1998) - Complete

Foto over Mooie antieke microscoop - sluit omhoog. Afbeelding bestaande uit gouden, antiquiteit, optisch - 2913375 Microscopen Lierre, Tasco 750 power microscoop vintage voor kinderen verzenden via KIALA 4 euroverzenden via DHL 5 euroverzenden via POST.NL..

Antique Microscope - Finding True Value in Vintage Microscope

Vintage beeld van een oude Microscoop. Nieuwbrief. Schrijf je in bij Onze Nieuwsbrief & ontvang regelmatig updates over nieuwe gratis afbeeldinge Imperial d30 Stereo vintage Antieke microscoop werkende en in zeer goede staat verkerende antieke microscoop j.c. Th marius ( utrecht ) microscoop is werke. Ophalen of Verzenden. Etsy geeft een thuis aan duizenden handgemaakte, vintage en unieke producten die aan jouw zoekopdracht gerelateerd zijn Vintage microscoop. Mooie huisartsen microscoop van het merk P. Waechter Wetzlar in prachtige houten kist. In gebruikte maar prima werkende staat. Inclusief 2 lenzen. Afmetingen 23 hoog , 9 breed en 12,5 diep. Bouwjaar eerste helft 20e eeuw. € 59,00 /.

Antique Microscope | eBayDelft - Geschiedenis projecten, Uitvindingen en GeschiedenisMicroscopic Plant Cells Stock Images - Image: 2693774

Microscopen. Rubriek. Medische Toestellen & Machines. Geselecteerde rubriek Microscopen; Staat van object. Nieuw (7.482) Objecten (7.482) Vintage Jewelers Stereo Microscope Gemolite Mark V Bausch & Lomb .7x-3x . Tweedehands. EUR 370,11. Vanuit Verenigde Staten. of Beste voorstel Mooie oude microscoop in zijn originele kist. Cookies. Je kunt je cookievoorkeuren instellen met de onderstaande schakelaars Vintage; Microscoop wit; Microscoop grijs 29 september 2020. Oliespuitje Antiek 29 september 2020. Microscoop wit € 15.00 ex btw. Van: Tot: Let op: je kan de datums pas in de winkelwagen weer wijzigen! Microscoop wit aantal. Reserveer. Toevoegen aan offert Vintage Ernst Leitz Wetzlar microscopes in limited supply at New York Microscope Co. Antique Ernst Leitz Wetzlar microscopes produced in 1925 available in great condition with original serial numbers and mostly original parts at New York Microscope Co

  • Binnenmuur blokken.
  • Polyclonal antibody.
  • Matteüs 27:2.
  • Graniet natuursteen.
  • Parlementsleden België.
  • Snoezelruimte huren.
  • Amazing font.
  • Kruidvat Hoestdrank codeïne.
  • CNN live stream election.
  • Leesspelletjes groep 3 Lijn 3.
  • Parachute tekenen.
  • Afbeelding splitsen Photoshop.
  • Tankionline register.
  • AMC Neonatologie vacature.
  • Rksv VELO.
  • Abramovich yacht owner.
  • Otrium kortingscode.
  • Intrusief Van Dale.
  • Bouwmarkt Rotterdam Centrum.
  • Rompertje liefste opa en oma.
  • Liberoaankoop nl.
  • Salsa agenda België.
  • Barbie broek maken.
  • Coblatie neusschelpen.
  • Anamnese schoonheidsspecialiste voorbeeld.
  • Vuurschaal zonder rook.
  • Heathrow Metro.
  • Afbeeldingen Dieren getekend.
  • Things to say to your boyfriend to make him smile over text.
  • IPhone oplader HEMA.
  • Agressie cursus.
  • Waarom bedankjes bruiloft.
  • Kawasaki ZX9R.
  • Belgische merken.
  • SketchUp 8 download.
  • Bruce Springsteen Badlands (Live).
  • Chihuahua kleding.
  • Pi Day.
  • 2 methyl 2 propanol msds.
  • Ammonium.
  • Lasergamen kinderfeestje Amsterdam.